proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje

FLO iOS Developer Bootcamp

iOS Developer, Apple'ın iOS işletim yazılımını çalıştıran mobil cihazları (iPhone, iPad) için uygulamaların tasarlanması, kodlanması, test edilmesi, hatalarının düzeltilmesi, sürdürülebilirliği ve güncellemelerinden sorumludur.

Teknoloji ve İnsan Derneği ve FLO Mağazacılık işbirliğiyle düzenlenen bu bootcamp, katılımcılara iOS Developer (Mobil Uygulama Geliştiricisi) niteliklerini kazandırmak amacıyla hazırlanmıştır. Eğitime ait müfredat ve içerik hazırlanması sürecinde öğrenme disiplinlerine uygun öğretim tasarım süreçleri göz önünde bulundurulmuştur. İçerikler, katılımcının eğitimin sonunda öğrendiklerini pratiğe dönüştürebilmesini sağlamak amacıyla uygulamaya yönelik olarak kurgulanmıştır.

Bu eğitimle, FLO Teknoloji bünyesinde istihdam edilmek üzere iOS Developer (Mobil Uygulama Geliştiricisi) yetiştirilmesi amaçlanmaktadır.

Eğitimler, derneğimizin Zoom uygulaması üzerinden senkron (online) olarak eğitim takvimine uyumlu şekilde düzenlenecek, senkron eğitimlere paralel olarak derneğimizin LMS sisteminde bulunan asenkron (video) içeriklerle de desteklenecek, online olarak Canlı Kodlama (Live Coding) ve Atölye (Workshop) çalışmaları yapılacaktır. Aynı zamanda, eğitim süresince bir Telegram grubu kurulacak ve tüm katılımcılara dersler, ödevler ve projelerle ilgili mentor desteği verilecektir. Eğitimlerin sonunda tüm katılımcılara Dönem Sonu Projesi verilecek ve projeleri başarılı bulunan katılımcıların listesi işe alım mülakatlarının yapılması için FLO İnsan Kaynakları Departmanı'na teslim edilecektir.

Kimler Katılabilir?

En az ön lisans mezunu, iOS’a başlamış ve devam etmeye istekli, ekip çalışmasını seven, yeni teknolojiler öğrenme motivasyonu yüksek tüm bireyler katılabilir. Katılımcının bu eğitime katılmadan önce Temel Algoritma, iOS Programlama ve Swift konularında ön bilgisi olması beklenmektedir.

Kazanılacak Deneyimler

Adaylar FLO İnsan Kaynakları ile ön görüşme sonrasında;

💎 23 Mayıs - 23 Temmuz arasında Swift online eğitime katılacak,
💎 Değerlendirme projesi yapacak,
💎 Teknik görüşme sürecine girecek,
💎 Kişilik Envanteri çözecek,
💎 Eğer her şey yolunda giderse FLO Teknoloji bünyesinde işbaşı yapacaktır.

Eğitim Takvimi

Başvuruların Toplanması 👉 10 Nisan – 23 Nisan 2023
Ön Mülakat ve Değerlendirme 👉 24 Nisan – 10 Mayıs 2023
Sonuçların Duyurulması 👉 10 Mayıs – 20 Mayıs 2023
Bootcamp Açılış (Tanışma ve Bilgilendirme) 👉 23 Mayıs 2023
Asenkron ve Senkron Eğitim Süreci 👉 23 Mayıs – 08 Temmuz 2023
Dönem Sonu Projelerinin Hazırlanması 👉 08 Temmuz – 23 Temmuz 2023
Bootcamp Kapanış (Kutlama ve Sertifikasyon) 👉 24 Temmuz 2023
FLO Teknoloji İK İşe Alım İşlemleri 👉 25 Temmuz - 28 Temmuz 2023

Başvuru Sona Erdi