proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje
tekinder proje

FLO PHP Web Developer Bootcamp

PHP Developer, web sitelerinin arka yüz programlamasını yapmak ve web tabanlı uygulamalar geliştirmek, bu yazılımları test etmek ve mevcut yazılımların performansını iyileştirmekten sorumludur.

Teknoloji ve İnsan Derneği ve FLO Mağazacılık işbirliğiyle düzenlenen bu bootcamp, katılımcılara PHP Web Developer (Web Uygulamaları Geliştiricisi) niteliklerini kazandırmak amacıyla hazırlanmıştır. Eğitime ait müfredat ve içerik hazırlanması sürecinde öğrenme disiplinlerine uygun öğretim tasarım süreçleri göz önünde bulundurulmuştur. İçerikler, katılımcının eğitimin sonunda öğrendiklerini pratiğe dönüştürebilmesini sağlamak amacıyla uygulamaya yönelik olarak kurgulanmıştır.

Bu eğitimle, FLO Teknoloji bünyesinde istihdam edilmek üzere PHP Web Developer (Arkayüz Geliştirici – Web Uygulamaları Geliştiricisi) yetiştirilmesi amaçlanmaktadır.

Eğitimler, derneğimizin LMS sistemi üzerinden asenkron (videolu) olarak eğitim takvimine uyumlu şekilde sıralı olarak verilecek, haftasonlarında ise Microsoft Teams üzerinden online olarak Canlı Kodlama (Live Coding) ve Atölye (Workshop) çalışmaları yapılacaktır. Aynı zamanda, eğitim süresince bir Telegram grubu kurulacak ve tüm katılımcılara dersler, ödevler ve projelerle ilgili mentor desteği verilecektir. Eğitimlerin sonunda tüm katılımcılara Dönem Sonu Projesi verilecek ve projeleri başarılı bulunan katılımcıların listesi işe alım mülakatlarının yapılması için FLO İnsan Kaynakları Departmanı'na teslim edilecektir.

Kimler Katılabilir?

Yeni teknolojilere meraklı, kendisini PHP dili üzerine geliştirmek isteyen, en az ön lisans mezunu tüm bireyler katılabilir. Öğrencinin bu eğitime katılmadan önce Temel HTML ve CSS Bilgisi, Temel Algoritma Bilgisi, Temel Veritabanı Tasarımı konularında ön bilgisi olması beklenmektedir.

Kazanılacak Deneyimler

Adaylar FLO İnsan Kaynakları ile ön görüşme sonrasında;

💎 24 Ekim - 02 Aralık arasında PHP online eğitime katılacak,
💎 Değerlendirme projesi yapacak,
💎 Teknik görüşme sürecine girecek,
💎 Kişilik Envanteri çözecek,
💎 Eğer her şey yolunda giderse FLO Teknoloji bünyesinde işbaşı yapacaktır.

Eğitim Takvimi

Başvuruların Toplanması 👉 27 Eylül – 09 Ekim 2022
Ön Mülakat ve Değerlendirme 👉 10 Ekim – 19 Ekim 2022
Sonuçların Duyurulması 👉 20 Ekim – 21 Ekim 2022
Bootcamp Açılış (Tanışma ve Bilgilendirme) 👉 23 Ekim 2022
Asenkron ve Senkron Eğitim Süreci 👉 24 Ekim – 02 Aralık 2022
Dönem Sonu Projelerinin Değerlendirilmesi 👉 03 Aralık 2022
Bootcamp Kapanış (Kutlama ve Sertifikasyon) 👉 04 Aralık 2022
FLO Teknoloji İK İşe Alım İşlemleri 👉 5 Aralık - 16 Aralık 2022

Başvuru Sona Erdi