proje

İnsan Kaynakları Yetiştirme Programı - 3

İnsan kaynakları uzmanı, başlıca görevi işe alım ve işten çıkarma olan kişiye verilen mesleki unvandır. Aynı zamanda bir şirketin tüm departmanlarıyla iletişim içerisinde bulunan ve ilgilenen, şirket çalışanlarına eğitim veren ve onların motivasyonunu artıracak faaliyetlerde bulunan kişi insan kaynakları uzmanıdır.

Teknoloji ve İnsan Derneğimizin Avrupa Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu'nun (European Agency for Higher Education and Accreditation, EAHEA) destekleriyle düzenlediği İnsan Kaynakları Yetiştirme Programı'nın 3. sezonu kapsamında toplam 100 katılımcıyla birlikte, İşe Alım ve Yerleştirme, Aday Takip Sistemleri, CV İnceleme Teknikleri, Etkili Mülakat Teknikleri, Etkili LinkedIn Kullanımı, Temel İş Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku, Personel Özlük İşlemleri, Ücret ve Bordrolama konularında oldukça zengin içerikli bir program çalışması yapılacaktır.

Ayrıca atölye çalışmaları kapsamında, aktif olarak tüm katılımcılara iş ilanı metinleri hazırlatılacak, Canva ile ilan tasarımları yaptırılacak, CV ve LinkedIn profil incelemeleri yaptırılacak, mülakat soruları hazırlatılacak ve mülakat simülasyonları yaptırılacaktır.

Eğitim ve atölye çalışmalarının yanısıra, sürpriz misafir konuşmacılarımızın vereceği seminerlerle İnsan Kaynakları alanında sizlere farklı yetkinlikler kazandırmayı hedefliyoruz.

Program, 18 Kasım - 10 Aralık 2023 tarihleri arasında, yalnızca hafta sonu günlerinde (Cumartesi ve Pazar) ve Zoom platformu üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir.

Program kazanımları neler?

💎 Programı başarıyla tamamlayan katılımcılara Teknoloji ve İnsan Derneği tarafından Katılım Belgesi verilecektir.
💎 Program sonunda yapılacak olan çoktan seçmeli testten 70 ve üzeri alan katılımcılarımıza EAHEA tarafından 370€ değerinde İK Profesyoneli Sertifikası ücretsiz olarak verilecektir.
💎 Program sonunda yapılacak olan çekilişle 10 katılımcımıza İK Profesyoneli ve Yazar Sinem Işık'ın "Biz Size Döneriz" isimli kitabı hediye edilecektir.
💎 Programı başarıyla tamamlayan ve kriterleri sağlayan 3 katılımcımıza İnsan Kaynakları alanında veya projesinde uzaktan staj imkanı sunulacaktır.

Kimler katılabilir?

İnsan Kaynakları departmanında çalışan veya çalışmak isteyen, tecrübeli veya tecrübesiz, yeni mezun veya mezun adayı gençlerimiz katılım sağlayabilirler.

Eğitim ve Atölye Programı:

Yakında açıklanacaktır...

Seminer ve Söyleşi Programı:

Yakında açıklanacaktır...

Başvuru Yap