proje
tekinder proje
tekinder proje

PHP Back-End Web Developer Eğitimi

PHP Back-End Web Developer, web sitelerinin arka yüz programlamasını yapmak ve web tabanlı uygulamalar geliştirmek, bu yazılımları test etmek ve mevcut yazılımların performansını iyileştirmekten sorumludur.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Veri Laboratuvarı, Zemin İstanbul ve Enstitü İstanbul İsmek işbirliğiyle düzenlediğimiz bu eğitim, katılımcılara Back-End Web Developer (Web Uygulamaları Geliştiricisi) niteliklerini kazandırmak amacıyla hazırlanmıştır. Eğitime ait müfredat ve içerik hazırlanması sürecinde öğrenme disiplinlerine uygun öğretim tasarım süreçleri göz önünde bulundurulmuştur. İçerikler, katılımcının eğitimin sonunda öğrendiklerini pratiğe dönüştürebilmesini sağlamak amacıyla uygulamaya yönelik olarak kurgulanmıştır.

Bu eğitimle, Web Tasarım ve Yazılım sektörü başta olmak üzere tüm firmaların Yazılım Birimlerinde Back-End Web Developer (Arkayüz Geliştirici – Web Uygulamaları Geliştiricisi) pozisyonlarında istihdam edilebilecek personel yetiştirilmesi amaçlanmaktadır.

Kimler Katılabilir?

Kendisini yazılım alanında geliştirmek isteyen, aday değerlendirme sınavında başarılı olmuş 20 – 30 yaş arası bireyler katılabilir. Öğrencinin bu eğitime katılmadan önce Temel HTML ve CSS Bilgisi, Temel Algoritma Bilgisi, Temel Veritabanı Tasarımı konularında ön bilgisi olması beklenmektedir.

Eğitim Takvimi

Ön Kayıtların Toplanması 👉 7 Mayıs – 19 Mayıs 2022
Tanışma ve Bilgilendirme 👉 21 Mayıs 2022 Uzaktan (Senkron)
Asenkron ve Senkron Eğitim Süreci 👉 23 Mayıs – 18 Temmuz 2022
Uygulama Projelerinin Yapılması 👉 18 Temmuz – 29 Temmuz
Uygulama Projesinin Teslimi 👉 30 Temmuz 2022 Bireysel
Kapanış Etkinliğinin Yapılması 👉 31 Temmuz 2022 Veri Laboratuvarı

Başvuru Sona Erdi